Les om våre fag og tjenester

Vi tilbyr ett bredt utvalg av tjenester og har egene servicebiler som står klar til å hjelpe deg

Stian

Stian karlsen

Daglig Leder

Mob: 97617108

Stian.karlsen@hornebergbygg.no

Thomas

Thomas Karlsen

Kontormedarbeider

Mob: 46614803

thomas.karlsen@horneberg.no

Bjorn

Bjørn Th. Karlsen

Prosjekt Leder

Mob: 98283620

Bjorn.karlsen@hornebergbygg.no

HB_portretter_ (6 of 7)

Erlend Knudtsen

Murmester / Anleggsleder

Mob: 45210660

Erlend.knudtsen@hornebergbygg.no

Rolf

Rolf Bjørseth

Anleggsleder / Kalkulatør

Mob: 98283635

Rolf.bjorseth@hornebergbygg.no

Brynjar

Brynjar Granhaug Braa

Arbeidende forman

Mob: 98283636

brynjar.braa@horneberg.no

Roar

Roar Høiby

Anleggsleder

Mob: 98283632

Roar.hoiby@hornebergbygg.no

Lene

Lene Hage

Anleggsleder

Mob: 45263893

lene.hage@horneberg.no

Horneberg Bygg AS

Horneberg Bygg har kompetanse som bygger på 65 år med erfaringer innen våre fag: Mur, Betong og Tømmer.

Horneberg Bygg AS skal være en foretrukken samarbeidspartner og underleverandør. Vi skal bidra i samarbeid med andre, med vår høye fagkompetanse .

Horneberg Bygg AS jobber mye mot offentlige oppdragsgivere samt som underleverandør til større en- treprenørselskap.

Vi er størst innen fagene Mur og Betong. Her ønsker vi også vekst i årene framover.

Kontakt oss

Navn (påkrevd)

E-Post (påkrevd)

Emne

Melding

Adresse

Hornebergvegen 9, 7038 Trondheim

Telefon

73 84 40 50

Epost

firmapost@hornebergbygg.no